Durable Forest 4011 Raspberry/Violet
Artikelomschrijving
Artikelomschrijving
Durable Forest 4011 Raspberry/Violet
Durable Forest 4011 Raspberry/Violet - Een gemêleerd garen gemaakt van een exclusieve combinatie van acryl, merino wol en zijde. Daardoor voelt het garen zacht en comfortabel aan en is het geschikt voor zowel haken als breien. Durable Forest is verkrijgbaar in een gemixt kleurenpalet van natuurlijke tinten. Ga aan de slag met een maken van een prachtig vest, trui of accessoires als sjaals en omslagdoeken.
Specificaties van Durable Forest 4011 Raspberry/Violet
- Samenstelling: 45% Acryl,37% Merino Wol,18% Zijde
- Gewicht: 50 gram
- Looplengte: ca. 187 meter
- Aanbevolen naalddikte: 2.50, 2.75, 3.00 mm
- Garenklasse: 3 - Light (DK)
- Geschikte techniek: haken, breien
- Wasadvies: Handwas
Veelgestelde vragen over Durable Forest 4011 Raspberry/Violet
Waar is Durable Forest 4011 Raspberry/Violet van gemaakt?
Durable Forest 4011 Raspberry/Violet heeft als samenstelling 45% Acryl,37% Merino Wol,18% Zijde.
Hoeveel meter zit er op Durable Forest 4011 Raspberry/Violet?
De looplengte is circa 187 meter per bol.
Welke naalddikte gebruik ik voor Durable Forest 4011 Raspberry/Violet?
De aanbevolen naalddikte is 2.50 - 2.75 - 3.00 mm. Controleer voor jouw project altijd de gewenste stekenverhouding.
Hoe zwaar is een bol Durable Forest 4011 Raspberry/Violet?
Een bol weegt 50 gram.
Bestel Durable Forest 4011 Raspberry/Violet bij Wolplein en ga aan de slag met jouw volgende handwerkproject.
Specificaties
Specificaties
| Aanbevolen naalddikte (mm) | 2.50, 2.75, 3.00 |
| Chemisch reinigen | Ja |
| Garen eigenschappen | Zacht |
| Garenklasse standaard | 3 - Light (DK) |
| Garenklasse zoeklabels | DK, Double Knitting, Light Worsted |
| Garenserie | Durable Forest |
| Geschikt voor project | Sjaal, Cardigan / vest, Muts, Wanten |
| Geschikte techniek | Haken, Breien |
| Kleurnaam | 4011 Raspberry/Violet |
| Kleurtint | Rood, Paars, Oranje |
| Kleurtype | Gemêleerd |
| Looplengte (m) | 187 |
| Niveau | Gemiddeld |
| Plat drogen | Ja |
| Samenstelling | 45% Acryl,37% Merino Wol,18% Zijde |
| Seizoen | Herfst / Winter |
| Stekenverhouding breien (R) | 30 |
| Stekenverhouding breien (S) | 23 |
| Strijken | Strijken op middelmatige temperatuur |
| Vezelgroep | Synthetisch, Dierlijk |
| Vezelsoort | Acryl, Merinowol, Zijde |
| Wasdroger | Mag niet in droger |
| Wassen | Handwas |
| EAN / Barcode | 8715779302751 |
| MPN | 010.72.4011 |
| SKU | bwdu01072_4011 |
| Product breedte (cm) | 9.0 |
| Product hoogte (cm) | 8.0 |
| Product lengte (cm) | 10.0 |
| Verpakking breedte (cm) | 9.0 |
| Verpakking hoogte (cm) | 8.0 |
| Verpakking lengte (cm) | 10.0 |
| Verpakkingsgewicht (g) | 50 |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Verpakkingstaal | Nederlands, Duits, Frans |

