Durable Norwool 722
Artikelomschrijving
Artikelomschrijving
Durable Norwool 722
Durable Norwool 722 - Hé koukleum! Wij hebben iets waar jij zeker warm voor loopt: de Durable Norwool. Een sterk, zacht en duurzaam garen bestaande uit 55% acryl, 25% polyamide en 20% wol, dat uitermate geschikt is voor het maken van warme wintersokken. En daar houdt het natuurlijk niet op, want met deze sokkenwol brei of haak je ook met gemak een warme muts, sjaal of trui. De Durable Norwool is verkrijgbaar in uni kleuren en een gemêleerde variant.
Specificaties van Durable Norwool 722
- Samenstelling: 55% Acryl, 20% Scheerwol, 25% Polyamide
- Gewicht: 50 gram
- Looplengte: ca. 142 meter
- Aanbevolen naalddikte: 3.00, 3.25, 3.50 mm
- Garenklasse: 2 - Fine (Sport)
- Geschikte techniek: breien, haken
- Wasadvies: Machinewasbaar tot 30 °C
Veelgestelde vragen over Durable Norwool 722
Waar is Durable Norwool 722 van gemaakt?
Durable Norwool 722 heeft als samenstelling 55% Acryl, 20% Scheerwol, 25% Polyamide.
Hoeveel meter zit er op Durable Norwool 722?
De looplengte is circa 142 meter per bol.
Welke naalddikte gebruik ik voor Durable Norwool 722?
De aanbevolen naalddikte is 3.00 - 3.25 - 3.50 mm. Controleer voor jouw project altijd de gewenste stekenverhouding.
Hoe zwaar is een bol Durable Norwool 722?
Een bol weegt 50 gram.
Bestel Durable Norwool 722 bij Wolplein en ga aan de slag met jouw volgende handwerkproject.
Specificaties
Specificaties
| Aanbevolen naalddikte (mm) | 3.00, 3.25, 3.50 |
| Chemisch reinigen | Ja |
| Garenklasse standaard | 2 - Fine (Sport) |
| Garenklasse zoeklabels | Sport, Baby |
| Garenserie | Durable Norwool |
| Garensoort | Sokkengaren |
| Geschikt voor project | Sokken, Trui, Sjaal, Muts |
| Geschikte techniek | Breien, Haken |
| Kleurnaam | 722 |
| Kleurtint | Rood |
| Kleurtype | Effen / solid |
| Looplengte (m) | 142 |
| Niveau | Beginner |
| Plat drogen | Ja |
| Samenstelling | 55% Acryl, 20% Scheerwol, 25% Polyamide |
| Seizoen | Herfst / Winter |
| Stekenverhouding breien (R) | 32 |
| Stekenverhouding breien (S) | 26 |
| Strijken | Niet strijken |
| Vezelgroep | Synthetisch, Dierlijk |
| Vezelsoort | Acryl, Scheerwol, Polyamide |
| Wasdroger | Mag niet in droger |
| Wassen | Machinewasbaar tot 30 °C |
| EAN / Barcode | 8715779980614 |
| MPN | 010.62.722 |
| SKU | bwdu01062_722 |
| Product breedte (cm) | 9.0 |
| Product hoogte (cm) | 8.0 |
| Product lengte (cm) | 17.0 |
| Verpakking breedte (cm) | 9.0 |
| Verpakking hoogte (cm) | 8.0 |
| Verpakking lengte (cm) | 17.0 |
| Verpakkingsgewicht (g) | 50 |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Verpakkingstaal | Nederlands, Duits, Frans |

